m menu image  m home m cart

O nás

Jsme Váš spolehlivý dodavatel výrobků značky PROCITY

Od roku 2007 dodáváme zákazníkům v ČR a na Slovensku kvalitní výrobky pro vybavení měst, obcí nebo jiných veřejných zařízení jako jsou parky nebo kolonády. V našem sortimentu najdete parkové lavičky, bezpečnostní zábradlí, různé druhy květníků a květináčů pro použití v městském prostředí, přístřešky pro uskladnění kol nebo autobusové zastávky.

Většina výrobků má možnost volby designového vzhledu, či barevného provedení. Umíme navrhnout celistvé řešení vybavení městské části ve zvoleném disignu od sloupů, zábradlí, odpadkových košů, stojanů na kola přístřešků nebo celých zastřešených galerií.

Naše propojení přímo s výrobou ve Francii Vám zaručuje tu nejvyšší kvalitu, nejkratší termín dodání a vysoce zajímavé cenové podmínky. Nebojte se u nás poptat i atypickou výrobu. Navrhneme Vám řešení na míru za bezkonkurenčních podmínek.

Máte zájem o zpracování komplexní nabídky pro řešení Vašeho městského mobiliáře, vybavení parku nebo jiného zařízení? Spojte se s námi a my Vám připravíme individuální cenovou nabídku.

děkujeme za Váš zájem Váš PROCITY team

Zpět


Reklama 3

Pomůcky pro usnadnění logistiky

Spolehlivé německé nádrže na naftu

Reklama 2

Zen Cart the art of e-commerce

Kdo je online?

Právě jsou zde 8 návštěvníci online.
Update cookies preferences